E-mail
E-mail

 

Autoatlas Europy to połączenie szczegółowej mapy wektorowej z obszernym multimedialnym leksykonem geograficznym. Obecna, ósma już, wersja produktu, zawiera ogromną ilość informacji, począwszy od lokalizacji 110.000 miejscowości, kompletnej sieci dróg, 212 przejazdowych planów miast, treści krajoznawczo-turystycznej po opisy i zdjęcia ponad 700 miast, 1200 zabytków i 190 obszernych artykułów o tematyce geograficznej.
Wektorowa mapa Europy umożliwia przeglądanie topografii kontynentu w różnych skalach i szczegółowości. Funkcja wyszukiwania pozwala natychmiast odnaleźć na mapie miejscowość lub ulicę. Program daje możliwość wydrukowania dowolnego fragmentu mapy lub jego eksportu do pliku graficznego.

Obszerna baza informacji turystycznych pozwoli na poznanie najwspanialszych zakątków Europy i zdobycie przydatnych informacji teleadresowych. Obszerne artykuły i wspaniałe zdjęcia ponad 700 miast i 1200 zabytków opisują to, co w Europie warte zwiedzenia. Wykłady z historii, ustroju, geografii, kultury i gospodarki państw europejskich pozwolą poznać każdy z krajów kontynentu. Baza hoteli i kampingów przyda się każdemu turyście.

Opcja planowania podróży to prosta i przyjazna funkcja pozwalająca obliczyć trasę i wydrukować jej szczegółowy opis wraz z mapą. Wystarczy umieścić na mapie początek i koniec trasy oraz ewentualne punkty pośrednie a program zaproponuje najdogodniejszy przebieg wycieczki. Wydrukowane mapy i opisy można zabrać do samochodu, aby korzystać z nich w trakcie podróży.


Leksykon geograficzny to kompendium wiedzy o geografii kontynentu. Obszerne i bogato ilustrowane artykuły o geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej zawierają program 6 lat szkoły średniej. Uzupełnione zdjęciami i rysunkami dają pełen obraz przyrody Europy i pokazują jej osiągniecia cywilizacyjne i gospodarcze. Wartość merytoryczną leksykonu potwierdza wpisanie programu na listę pomocy szkolnych MEN.

Produkt niedostępny

 

 

 


 

 

© copyright reserved by MMG Group