E-mail
E-mail

 

Autoatlas Polski to połączenie szczegółowej mapy wektorowej z obszernym multimedialnym leksykonem geograficznym. Obecna, ósma już, wersja produktu, zawiera ogromną ilość informacji, począwszy od lokalizacji 52.000 miejscowości, kompletnej sieci dróg, 360 przejazdowych planów miast, treści krajoznawczo-turystycznej po opisy i zdjęcia ponad 400 miast, 800 zabytków i 210 obszernych artykułów o tematyce geograficznej.
Wektorowa mapa Polski umożliwia przeglądanie topografii kraju w różnych skalach i szczegółowości. Funkcja wyszukiwania pozwala natychmiast odnaleźć na mapie miejscowość lub ulicę. Program daje możliwość wydrukowania dowolnego fragmentu mapy lub jego eksportu do pliku graficznego.

Opcja planowania podróży to prosta i przyjazna funkcja pozwalająca obliczyć trasę i wydrukować jej szczegółowy opis wraz z mapą. Wystarczy umieścić na mapie początek i koniec trasy oraz ewentualne punkty pośrednie a program zaproponuje najdogodniejszy przebieg wycieczki. Wydrukowane mapy i opisy można zabrać do samochodu, aby korzystać z nich w trakcie podróży.

Obszerna baza informacji turystycznych pozwoli na poznanie najwspanialszych zakątków Polski i zdobycie przydatnych informacji teleadresowych. Obszerne artykuły i wspaniałe zdjęcia ponad 400 miast i 800 zabytków opisują to, co w Polsce warte zwiedzenia. Baza hoteli, kampingów, restauracji, kin, muzeów i teatrów przyda się każdemu turyście.

Leksykon geograficzny to kompendium wiedzy o geografii naszego kraju. Obszerne i bogato ilustrowane artykuły o geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej zawierają program 6 lat szkoły średniej. Ilustrowane zdjęciami opisy parków narodowych, rzek, jezior, łańcuchów górskich i krain geograficznych dają pełen obraz przyrody Polski. Wartość merytoryczną leksykonu potwierdza wpisanie programu na listę pomocy szkolnych MEN.

Produkt niedostępny

 

 

 

 

© copyright reserved by MMG Group