E-mail
E-mail

 

Nawigator Mapa Polski  to niezastąpione narzędzie zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i domowych. Nawigator Mapa Polski zawsze bezbłędnie doprowadzi Cię do celu, pozwoli zaoszczędzić na kosztach transportu, a współpraca z odbiornikiem GPS sprawi, że dotrzesz do celu tak łatwo, jak nigdy dotąd.
Nawigator Mapa Polski to dokładna mapa Polski, szczegółowe plany 315 miast, uwzględniające numerację budynków przy ulicy oraz ulice jednokierunkowe!

 

 

Opracowanie i analiza tras:
Dajemy Ci możliwość obliczenia dowolnej trasy między dowolną ilością punktów. Nawigator Mapa Polski pozwala na obliczanie tras najszybszych, najkrótszych i najtańszych. Przy wytyczaniu tras program bierze pod uwagę drogi jednokierunkowe! Każdą trasę widzisz zarówno na mapie, jak i w postaci szczegółowego opisu trasy, który po wydrukowaniu umożliwia Ci pokonywanie odcinków trasy jak po sznurku! Każdy opis trasy to informacja o jej długości, czasie potrzebnym na jej pokonanie, godzinie rozpoczęcia i zakończenia podróży. Masz więc pełną informację, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i czas!
 

 

Blokada drogi, omijanie obszaru
W razie potrzeby, dla każdej trasy możesz wstawić punkty lub obszary wyłączone z ruchu. Program wytycza wtedy trasę sprawnie omijając wygenerowane przez Ciebie zakazy wjazdu. Tym sposobem możesz wyłączyć z ruchu pojedynczą drogę, bądź cały obszar, np. całe miasto. Jeżeli wiesz, gdzie są szczególnie duże korki, masz informację o blokadzie danej drogi, dajemy Ci możliwość wprowadzenia tych ograniczeń, abyś mógł szybko i pewnie dojechać do celu.

 

Wyszukiwanie dowolnej lokalizacji - szukanie po kodach pocztowych
Nie zapomnijmy, że Nawigator Mapa Polski to przede wszystkim bardzo dokładna mapa i szczegółowe plany 260 miast. Dzięki takiej bazie kartograficznej możesz wyszukać dowolny adres na mapie, uwzględniając nawet numer budynku przy wskazanej ulicy! Z Nawigatorem odnajdziesz także skrzyżowania dróg!

 

Szczegółowa mapa Polski
Dajemy Ci mapę z 12 skalami powiększenia: od widoku całej Polski (skala 1: 5 000 000), do bardzo szczegółowego widoku wycinka mapy (skala 1: 5 000). Mapę możesz przesuwać w dowolnym kierunku, przeskalowywać tak, by otrzymać optymalny widok. Ikonka informacji umożliwia, po wskazaniu kursorem na dany punkt, wyświetlenie informacji jego dotyczących (rodzaj obiektu, ulica, nr drogi, miasto, województwo)

 

Nawigacja satelitarna
Uciążliwe objazdy? Korki nie do ominięcia? Ulica, do której nie sposób trafić? To już przeszłość! Dzięki współpracy Nawigatora Mapa Polski z systemem nawigacji GPS, każda podróż będzie przyjemnością. Wszędzie trafisz pewnie i bezpiecznie jak nigdy dotąd. Wystarczy laptop z zainstalowanym Nawigatorem i zewnętrzna antena GPS, by móc skorzystać z zalet nawigacji GPS. Między Nawigatorem a odbiornikami GPS można też importować i eksportować obliczone/ przejechane trasy oraz punkty. 

 

Ważne obiekty
Program umożliwia przeglądanie ważnych obiektów na mapie takich jak: stacje benzynowe, kina, teatry, banki, warsztaty itp. Program wyszukuje przestrzennie najbliższy obiekt od miejsca pobytu.

 

Cena brutto: 229,00 zł brutto

 

W zestawie z Nawigator Mapa Europy taniej - sprawdź ofertę!

 

Nawigator Mapa Polski - © copyright reserved by MMG Group - Nawigator Mapa Polski