E-mail
E-mail

 

NAWIGATOR PROFESSIONAL / 

 

Nawigator Professional to świetny program zarówno dla Ciebie, jak i Twojej firmy. Pozwoli pewnie dojechać w każde miejsce w Polsce i Europie, oszczędzając pieniądze i czas. W firmie będziesz mógł sprawniej zarządzać zespołem handlowców i kierowców, nie tylko planując wyjazdy ale także kontrolując zrealizowane trasy. Zredukujesz koszty transportu zewnętrznego. Jeżeli zaś planujesz weekendowy wypad lub wakacyjną podróż, Nawigator Professional pozwoli Ci szybko zaplanować trasę przejazdu i dojechać do celu, mając za przewodnika system nawigacji GPS!

 

WYSZUKIWANIE ADRESU:

Nawigator Professional oparty jest o bardzo dokładną i szczegółową mapę Polski oraz mapę Europy. Mapa Polski zawiera szczegółowe, adresowe plany 515 miast, kompletną sieć dróg: od autostrad po drogi gruntowe, a także szczegółową sieć osadniczą uwzględniającą nawet najmniejsze miejscowości. Mapa Europy obejmuje siatkę dróg od Lizbony, aż do Moskwy, sieć osadniczą zawierającą 110 tys. miejscowości. W oparciu o tak rozbudowaną i precyzyjną mapę program pozwala wyszukiwać:
- Adresy z dokładnością do budynku przy ulicy (dotyczy mapy Polski),
- Skrzyżowania ulic,
- POI (Punkty użyteczności publicznej) – patrz opis poniżej,
- Lotniska, osiedla, dzielnice, place.

OBLICZANIE TRAS:

Chcesz dojechać szybko i tanio do wyznaczonego celu? Wytyczanie tras dla Twoich handlowców to żmudne zajęcie. Nie trać czasu nad papierową mapą – do Twojej dyspozycji jest Nawigator Professional. Po prostu określ początek i koniec trasy, a także ewentualne punkty przelotowe – resztę wykona program. Błyskawicznie ujrzysz wytyczoną na mapie trasę przejazdu, zaś obok precyzyjny jej opis, z którym jazda będzie przyjemnością! Program oblicza 3 rodzaje tras: najszybszą, najkrótszą lub najtańszą, oszczędzając Twój czas i pieniądze! Nawigator – zawsze do celu.

 

EWIDENCJA POJAZDÓW I KIEROWCÓW

Do bazy danych Nawigatora wprowadź dane firmowych pojazdów, lub po prostu dane Twojego samochodu. Wpisz nr rejestracyjny, markę i typ pojazdu, oraz, co bardzo ważne, prędkości jazdy na różnych typach dróg: od gruntowych po autostrady i poziom spalania. Często zmieniające się ceny paliw? Nawigator daje Ci możliwość wprowadzenia dowolnego rodzaju paliwa z jego aktualną ceną! Wszystkie te ustawienia, wraz z czasem, jaki zamierzasz poświęcić na podróż, będą uwzględniane przy wytyczaniu tras!

BLOKADA DROGI, OBJAZDY:

Korki uliczne, blokady dróg, złe warunki pogodowe? Jeżeli chcesz, Nawigator Professional uwzględni tego typu informacje wytyczając trasę. Zaznacz pojedynczą drogę, lub cały obszar – program będzie wiedział, które miejsca omijać. Dzięki temu oszczędzisz sobie niemiłych niespodzianek w trakcie jazdy.

NAWIGACJA GPS: 

Nawigator Professional daje ci możliwość skorzystania z nawigacji GPS. Po pierwsze, korzystając z laptopa i zewnętrznej anteny GPS, możesz śledzić swoją aktualną pozycję na mapie. Po drugie, szczegółową mapę Polski możesz załadować do przenośnego odbiornika GPS firmy Garmin. Po trzecie, do nawigacji możesz wykorzystać swoje urządzenie PDA (PalmOS, PocketPC). Wyślij mapę i w drogę. Pamiętaj, dzięki nawigacji GPS Twoim przewodnikiem będzie satelita. Do celu trafisz tak łatwo, jak nigdy dotąd.


Nawigator Professional już za 392,70 zł netto (479 brutto) 

 

 

© copyright reserved by MMG Group