E-mail
E-mail

 

NAWIGATOR MAPA EUROPY + odbiornik gps! 


 

Proponujemy odbiornik GPS do pozycjonowania miejsca pobytu na otwartej przestrzeni. Dużą zaletą G/Space-R210 są jego niewielkie rozmiary i możliwość podłączenia do notebooka, PC lub PDA (niektórych modeli) za pomocą kabla USB. Odbiornik charakteryzuje się wysoką jakością i dużą precyzją nawigacji, szybko odczytuje pierwsze położenie. Komunikuje się z urządzeniami zewnętrznymi używając protokołu NMEA 0183 v.2.2 oraz korzysta z sentencji GGA, GSA, GSV, RMC. Bardzo przydatny w samochodzie.

Specyfikacja:

 • chipset SiRF Star IIe/LP3,
 • podwyższona czułość: -175dbW,
 • równoczesne śledzenie do 12 satelitów,
 • dokładność odczytu 1-5 metrów,

 • szybki start i pierwszy odczyt (TTFF),

 • możliwość korzystania z poprawek WAAS/EGNOS,

 • wsparcie dla protokołu transferu danych NMEA0183 v.2.2,

 • wbudowana bateria podtrzymująca pamięć, 

 • wbudowany magnes,
 • wymiary: 66 x 51 x 22.5 mm,

 • waga: <100 g,

 • gwarancja 12 miesięcy.

Odbiornik zasilany jest bezpośrednio z magistrali USB.  

Nawigator Mapa EUROPY - od Lizbony aż po Moskwę

Opracowanie i analiza tras: 
Dajemy Ci możliwość obliczenia dowolnej trasy między dowolną ilością punktów. Nawigator Mapa Europy pozwala na obliczanie tras najszybszych, najkrótszych i najtańszych. Przy wytyczaniu tras program bierze pod uwagę drogi jednokierunkowe! Każdą trasę widzisz zarówno na mapie, jak i w postaci szczegółowego opisu trasy, który po wydrukowaniu umożliwia Ci pokonywanie odcinków trasy jak po sznurku! Każdy opis trasy to informacja o jej długości, czasie potrzebnym na jej pokonanie, godzinie rozpoczęcia i zakończenia podróży. Masz więc pełną informację, która pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i czas!
 

USTAWIENIA POJAZDÓW I KIEROWCÓW

 Wprowadź Twój samochód do bazy danych Nawigatora. Wpisz nr rejestracyjny, markę i typ pojazdu, oraz, co bardzo ważne, prędkości jazdy na różnych typach dróg od gruntowych po autostrady i poziom spalania. Często zmieniające się ceny paliw? Nawigator daje Ci możliwość wprowadzenia dowolnego rodzaju paliwa z jego aktualną ceną! Wszystkie te ustawienia, wraz z czasem, jaki zamierzasz poświęcić na podróż, będą uwzględniane przy wytyczaniu tras!

MAPA EUROPY

Europa czeka na Ciebie i Twoją firmę. Spójrz na nasz kontynent!  Sprawdź sieć drogową od Lizbony po Moskwę. Mapę oglądaj w 14 stopniach powiększenia, od widoku całej Europy, po szczegółowy widok niewielkiego kawałka mapy.  Dodajemy Ci również możliwość oglądania fizycznej mapy Europy, z informacją o ukształtowaniu terenu, wyżynach, nizinach, zbiornikach wodnych. A gdy masz ochotę pozwiedzać, sprawdź gdzie znajduje się interesujący zabytek i oblicz trasę dojazdu.
 

Ważne obiekty i zabytki

Bogata baza interesujących każdego turystę zabytków, teatrów, muzeów, itp. Gdy jesteś zagranicą i masz ochotę pozwiedzać, sprawdź gdzie znajduje się interesujący zabytek i oblicz trasę dojazdu. Dzięki temu podróż po Europie nie jest jedynie pokonywaniem odległości między miastami, a staje się źródłem cennej dla każdego wiedzy. Jest to jeszcze bardziej istotne w kontekście bliskiego członkostwa Polski w UE.


 NAWIGACJA GPS

Uciążliwe objazdy? Korki nie do ominięcia? Miejscowość, do której nie sposób trafić?  To już przeszłość!  Dzięki współpracy Nawigatora Mapa Europy z systemem nawigacji GPS każda podróż będzie przyjemnością. 
Wystarczy laptop z zainstalowanym Nawigatorem i zewnętrzna antena GPS, by móc skorzystać z zalet nawigacji GPS.  Między Nawigatorem a odbiornikami GPS Garmin można importować i eksportować obliczone, przejechane trasy oraz punkty.

 

Cena 299 zł

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Tani Hosting - utrzymanie strony WWW - © copyright reserved by MMG Group - Nawigator Mapa Europy za darmo